15.08 2020 Sport , Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

XXI Regaty Żeglarskie o Puchar Grodu Staszica

XXI Regaty Żeglarskie o Puchar Grodu Staszica Wydarzenia wspiera finansowo Powiat Pilski.

Wieczór kulturalny w stylu BOHO to drugie wydarzenie z cyklu "Letnia scena kulturalna". Styl BOHO to bardzo klimatyczny styl, który pomaga się odprężyć i odnaleźć inspirację. Styl BOHO jest bardzo popularny w trendach ślubnych i stąd pomysł,by zrealizować pokaz mody ślubnej na przełomie 100-lecia. Pokaz mody przygotowała Halina Drab, która w roku 2019 zrealizowała Pokaz mody na przełomie 100-lecia, który był cudowną przygodą w przeszłość. Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w warsztatach biżuterii oraz ozdób BOHO. Dla wszystkich uczestników przygotowany zostanie poczęstunek z ogniska, które cudownie dopełni klimat wydarzenia. Zwieńczeniem wieczoru bez wątpienia będzie romantyczny koncert w wykonaniu Magdaleny Klepackiej, wokalistki z niepowtarzalnym głosem, której uroda to marzenie i subtelne wypełnienie stylistyki BOHO.

Organizator: UKŻ Wodniak Piła

Data wydarzenia: 15.08.2020 10:00 - 15.08.2020 17:00