15.08 2020 Kultura

Wieczór kulturalny w stylu BOHO

Wieczór kulturalny w stylu BOHO to drugie wydarzenie z cyklu "Letnia scena kulturalna". Styl BOHO to bardzo klimatyczny styl, który pomaga się odprężyć i odnaleźć inspirację.

Styl BOHO jest bardzo popularny w trendach ślubnych i stąd pomysł, by zrealizować pokaz mody ślubnej na przełomie 100-lecia. Pokaz mody przygotowała Halina Drab, która w roku 2019 zrealizowała Pokaz mody na przełomie 100-lecia.

Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w warsztatach biżuterii oraz ozdób BOHO.

Dla wszystkich uczestników przygotowany zostanie poczęstunek z ogniska, które cudownie dopełni klimat wydarzenia.

Zwieńczeniem wieczoru będzie romantyczny koncert w wykonaniu Magdaleny Klepackiej, wokalistki z niepowtarzalnym głosem, której uroda to marzenie i subtelne wypełnienie stylistyki BOHO.

Wydarzenie organizowane przy wsparciu finansowym Powiatu Pilskiego.

Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Białośliwiu

Data wydarzenia: 15.08.2020 18:00 - 15.08.2020 22:00