19.05 2018 Sport , Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Bezpłatne znakowanie rowerów - ZAPRASZAMY

Bezpłatne znakowanie rowerów - ZAPRASZAMY Starosta pilski Eligiusz Komarowski serdecznie zaprasza na kolejną edycję akcji znakowania rowerów, która odbędzie się 19 maja przed Starostwem Powiatowym w Pile, w godzinach od 11. do 17.
Tradycyjnie znakowanie rowerów będzie bezpłatnie. Dokonają tego fachowo funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pile – partner naszej akcji. Każdy rower dostanie swoje oznaczenie, zostanie sfotografowany i wprowadzony do policyjnej bazy. Takie oznakowanie zabezpiecza go w przypadku kradzieży.

Ale na tym nie koniec. Partnerem naszej akcji promującej bezpieczeństwo będzie również Skoda AutoPark Piła. W związku z tym będzie wiele dodatkowych atrakcji. Dla odwiedzających będą konkursy z nagrodami, a jedną z nich: możliwość wygrania zatankowanej ŠKODA Polska na weekend.

Ale to nie wszystko! Przygotowaliśmy także wiele rowerowych gadżetów, które będziemy rozdawać wśród cyklistów.

Przygotowaliśmy kamizelki, dzwonki do rowerów i wiele innych.

Wierzymy, że podniosą one poziom bezpieczeństwa rowerzystów na drodze, a taki jest cel, jaki przyświeca naszej akcji.

Organizator: Powiat Pilski, Skoda AutoPark Piła, KPP Piła

Data wydarzenia: 19.05.2018 11:00 - 19.05.2018 17:00