26.08 2022 Sport , Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Wieczorny Mityng Lekkoatletyczny z udziałem Marcina Lewandowskiego

Wieczorny Mityng Lekkoatletyczny z udziałem Marcina Lewandowskiego 26 sierpnia na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile odbędzie się Wieczorny Mityng Lekkoatletyczny.
Wydarzenie rozpocznie się o godz. 20.30. Udział jest bezpłatny.
Podczas mitingu odbędą się biegi kobiet i mężczyzn na dystansie 1000m i sztafeta o Puchar Starosty Pilskiego na 4x400m. Obędzie także bieg byłych zawodników Gwardii i Gwdy Piła. Dla dzieci dedykowany jest bieg na 400m. Przygotowano puchary, medale i nagrody.
W biegu na 1000m weźmie udział najlepszy polski średniodystansowiec Marcin Lewandowski, czterokrotny uczestnik igrzysk olimpijskich oraz posiadacz siedmiu rekordów Polski na średnich dystansach.
Serdecznie zapraszamy amatorów biegania.
Organizatorem Wieczornego Mitingu Lekkoatletycznego jest Stowarzyszenie Biegaczy Powiatu Pilskiego.
Zapisy: wml.pila@gmail.com

Organizator: Stowarzyszenie Biegaczy Powiatu Pilskiego