11.11 2021 Kultura

IX Koncert Muzyki Polskiej w budynku dawnego kina ISKRA

Starosta Pilski Eligiusz Komarowski zaprasza mieszkańców na Koncert Muzyki Polskiej, który odbędzie się w Święto Niepodległości, 11 listopada, o godz. 17.00.
Koncert odbędzie się w zmodernizowanej sali widowiskowej w budynku dawnego Kina Iskra w Pile, przy u. Kilińskiego.
Będzie to pierwsze wydarzenie w tym miejscu, po rewitalizacji budynku przez Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile.
Wystąpi Chór Akademicki Państwowej Wyższej Szkoły im. Stanisława Staszica w Pile pod dyrekcją Karola Urbanka, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Pile.
W programie m.in wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych z okresu międzywojennego i Powstania Warszawskiego.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, wejście na koncert tylko z zaproszeniem. Są one do odbioru od 28 października w sekretariacie Starosty Pilskiego, Starostwo Powiatowe w Pile, aleja Niepodległości 33/35, I piętro, pok. 111.