23.10 2021 Sport , Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Mecz Stalpro Joker Powiat Pilski - Trefl Lębork

Mecz  Stalpro Joker Powiat Pilski - Trefl Lębork
Zapraszamy na kolejny mecz naszej drużyny KPS Stalpro Joker Powiat Pilski, która tym razem zmierzy się z zespołem Trefl Lębork.
Spotkanie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 23 października, o godz. 18.00 w Powiatowej Hali Sportowej przy Pola w Pile. WSTĘP WOLNY.

- Wspieramy naszą drużynę, doping kibiców jest zawsze potrzebny. Przypomnę, że Stalpro Joker Powiat Pilski pod wodzą trenera Daniela Plińskiego (do niedawna trenera Reprezentacji Polski w Siatkówce Mężczyzn U-21) gra o mistrzostwo II ligi. Emocji sportowych nie zabraknie, a dla najmłodszych kibiców dodatkowych atrakcji - zaprasza Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Dla dzieci przewidzano m.in.: gry, zabawy i konkursy prowadzone przez profesjonalnych animatorów.

Data wydarzenia: 23.10.2021 18:00 - 23.10.2021 20:00

Miejsce wydarzenia: Powiatowa Hala Sportowa, Piła, ul Wincentego Pola 11