Konsumenckie porady w Galerii VIVO

Data: 18-05-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Konsumenckie porady w Galerii VIVO

21 maja br. (sobota) w Galerii VIVO odbędzie się dyżur Powiatowych Rzeczników Konsumentów z Piły, Złotowa i Czarnkowa. Będzie więc okazja do skorzystania z fachowej porady.Dyżur odbędzie się w ramach kampanii „Rzecznik poza urzędem”, zainicjowanej przez starostę pilskiego Eligiusza Komarowskiego. Kampania ma na celu przede wszystkim propagowanie praw konsumenckich i edukację społeczeństwa w tym zakresie, poprzez m.in. spotkania w szkołach, galeriach handlowych, organizacjach pozarządowych.

- Z poradami konsumenckimi wychodzimy do mieszkańców, ponieważ zdajemy sobie sprawę, iż nie każdy może się do nas wybrać w godzinach pracy urzędu, a wiele problemów rodzi się już podczas dokonywania zakupów – mówi starosta pilski Eligiusz Komarowski.

Porad z zakresu praw konsumenta udzielać będą rzecznicy z Piły, Złotowa i Czarnkowa.

- Postanowiliśmy połączyć siły, bo problemy z którymi zwracają się do nas klienci są bardzo podobne, a jedynie znajomość prawa konsumenckiego daje klientom możliwość konkretnych działań – mówi Aleksandra Pęska, Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Pile.

Spotkanie w Galerii VIVO z Powiatowymi Rzecznikami Konsumentów już w najbliższą sobotę, 21 maja w godz. od 13.00 do 18.00. Zapraszamy!

 

Agnieszka Matusiak

Zapisz się na newsletter