19.09 2019 Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Warsztaty "Pozwolenie na budowę i zakończenie inwestycji"

Warsztaty "Pozwolenie na budowę i zakończenie inwestycji" To będzie doskonałe szkolenie dla inwestorów oraz projektantów budów i modernizacji obiektów.

W czwartek, 19 września, o godz. 9.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Pile odbędą się warsztaty pt. "Pozwolenie na budowę i zakończenie inwestycji".

Ważnymi prelegentami będą m.in. pilscy strażacy, którzy udzielą cennych rad, jak projektować budynki i modernizację obiektów zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie przeciwpożarowej.
- Aby obiekt był dopuszczony do użyteczności musi spełniać jej wymogi. Już w fazie projektu należy wziąć je pod uwagę. Wyjaśnimy wiele kwestii właśnie podczas tych warsztatów - mówi bryg. Rafał Mrowiński, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Pile.

Polecamy i zapraszamy!