21.02 2023 Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Promocja książki „W cieniu swastyki. Niemiecka Okupacja w Kraju Warty”

Zapowiedź: Promocja książki „W cieniu swastyki. Niemiecka Okupacja w Kraju Warty” Wielkopolski Zarząd Wojewódzkiego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Poznaniu, Region Pilski - Koło Miejskie w Pile ZKiBWP oraz Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zapraszają na promocję książki pt. „W cieniu swastyki. Niemiecka Okupacja w Kraju Warty”, pod PATRONATEM HONOROWYM STAROSTY PILSKIEGO, która odbędzie się w dniu 21 lutego 2023 r. (wtorek) o godz. 11:00 w siedzibie Biura Wystaw Artystycznych Powiatu Pilskiego w Pile.

Wykład promocyjny wygłosi prof. dr hab. Andrzej Stelmach, Dziekan Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu. Uczestnikami uroczystości będą kombatanci regionu pilskiego i złotowskiego oraz władze samorządowe powiatu pilskiego i powiatu złotowskiego.

Promocję zakończy wręczenie odznaczeń i wyróżnień przedstawicielom różnych środowisk kombatanckich i samorządowych.