09.03 2023
Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Życie po diagnozie dla Bliskich - Szkoła Radzenia Sobie zaprasza na spotkania

Zapowiedź : Życie po diagnozie dla Bliskich - Szkoła Radzenia Sobie zaprasza na spotkania W ramach realizowanego projektu "Powiatowe Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w Pile" Fundacja Ciszum, jeden z partnerów projektu prowadzi Szkołę Radzenia Sobie, polegającą na cyklu spotkań wspierających dzieci i młodzież. Teraz proponuje spotkania dla rodzin i przyjaciół osób, u których rozpoznano zaburzenia psychiczne. Cykl spotkań pod hasłem "Życie po diagnozie" mają na celu zrozumienie problemu i wsparcie w procesie zdrowienia bliskich im osób.

Spotkania odbędą się 23 lutego, 3 marca i 9 marca w Zespole Szkół im. St. Staszica w Pile, w godz. od 17.00 do 20.00. Udział w nich jest bezpłatny.
Obowiązują zapisy pod linkiem TUTAJ

Data wydarzenia: 23.02.2023 00:00 - 09.03.2023 00:00