28.09 2022 Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Piknik Seniorów "Pożegnanie Lata" na stadionie przy Okrzei

Piknik Seniorów "Pożegnanie Lata" na stadionie przy Okrzei  28 września (środa) na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile o godz. 16.00 odbędzie się kolejny piknik dla seniorów pod hasłem „Pożegnanie lata”. Zapraszamy seniorów do wspólnej zabawy.

W programie oczywiście zabawa taneczna, którą poprowadzi tradycyjnie Krzysztof Belak, do tego ogniska, konkursy, gry i zabawy.

- W tym roku podczas licznych spotkań na stadionie, seniorzy pokazali nam wszystkim jak potrafią się dobrze bawić i jak ważne są dla nich te spotkania. Cóż lato się kończy, ale razem z panią Leokadią Figurniak z Przewodniczącą Oddziału Okręgowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Pile oraz Bogumiłą Cybulską, prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pile postanowiliśmy zorganizować jeszcze jedno sympatyczne spotkanie na zakończenie sezonu, na które serdecznie zapraszamy – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Data wydarzenia: 28.09.2022 16:00 - 28.09.2022 20:00