22.01 2022 Pod Patronatem Starosty Pilskiego Powiat pilski

Zimowy Rodzinny Piknik Wojskowy

Zimowy Rodzinny Piknik Wojskowy 22 stycznia zapraszamy mieszkańców na Zimowy Rodzinny Piknik Wojskowy na Stadion Powiatowy przy Okrzei w Pile, organizowany z okazji 80. rocznicy powstania Armii Krajowej. Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 16.00 do 20.00.

W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych:
- prezentacja wojskowego sprzętu oraz straży pożarnej i policji
- pokaz walki wręcz w wykonaniu terytorialsów ze 122 batalionu lekkiej piechoty w Dolaszewie.
Do tego: tor przeszkód dla dzieci, konkurencje siłowe dla dorosłych (m.in. przeciąganie quada).

Ciekawą ekspozycję historyczną „Barwa i Broń” przygotuje Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych i Archeologii Wojskowej „Rajtar”. W pikniku weźmie udział także Formacja Dźwierszno OMMP.
Jak zawsze dodatkowe atrakcje: bezpłatna grochówka, ogniska, lodowisko do tego muzyka, również na żywo.

Organizatorzy: Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Pile, 122 batalion lekkiej piechoty 12 WBOT.

Data wydarzenia: 22.01.2022 16:00 - 22.01.2022 21:00