Spotkanie informacyjne

Data: 06-08-2014    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Centrum PISOP ma przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w Pile, 7 sierpnia w godzinach 11.00-14.00, w sali 229B Urzędu Miasta Piły.

Spotkanie będzie dotyczyło konkursu na mikrodotacje, przyznawane w ramach projektu Wielkopolska Wiara Aktywnie Działa. Będą to dofinansowania do 5000 zł dla młodych organizacji pozarządowych, a także mieszkańców województwa – grup nieformalnych składających się z minimum 3 osób, na realizację m.in. wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych, sportowych oraz innych działań z zakresu działalności pożytku publicznego.

Zachęcam do udziału w spotkaniu, podczas którego przedstawione zostaną  informacje na temat konkursu. Doradcy omówią regulamin konkursu, podpowiedzą, na które elementy projektu zwrócić szczególną uwagę, przedstawią przykłady dobrych praktyk. Pojawi się również okazja do zadawania pytań.

Będę bardzo wdzięczna za krótkie potwierdzenie chęci przybycia mailowo na adres doradcy w Państwa subregionie,

Karola Szonowskiego: karol.szonowski@gmail.com.