Związek Powiatów Polskich
Twitter
Facebook
YouTube
BIP

Akcja LIGHT THE SKY ze stadionu przy Okrzei w Pile

Data: 02-05-2020    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Akcja LIGHT THE SKY ze stadionu przy Okrzei w Pile 1 maja o godz. 21.30 ze stadionu przy ul. Okrzei w Pile przy dźwiękach muzyki zostało oświetlone niebo. W ten sposób Powiat Pilski dołączył do ogólnopolskiej akcji Light The Sky, w której uczestniczyło 70 miast!

Ten wyjątkowy pokaz na stadionie przy Okrzei zrealizowała firma RYMON SUND. Puszczone w niebo światło było symbolicznym wyrazem solidarności z personelem medycznym, który w czasach pandemii z poświęceniem walczy o nasze zdrowie i życie, a także z branżą estradową, która obecnie przeżywa ogromne trudności.

Wielu pilan oglądało pokaz ze swoich okien. Relację na żywo można było także obejrzeć na FB Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego.
- Zdecydowałem, że Powiat Pilski powinien dołączyć do tej akcji. Dzięki temu znaleźliśmy się w gronie 70 miast w kraju, których mieszkańcy o tej samej porze mogli połączyć się w tym symbolicznym geście solidarności. Mam również nadzieję, że choć na chwilę oderwałem mieszkańców od tej koronawirusowej rzeczywistości, choć żałuję, że nie mogliśmy razem podziwiać tego pokazu na stadionie. Mam nadzieję, że już niedługo to się zmieni. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w organizacji tego wydarzenia zwłaszcza firmie RYMON SOUND i wszystkim, którzy tego dnia o tej samej porze byli z nami – mówi starosta Eligiusz Komarowski.
 
Zdjęcia Robert Judycki

Relacja filmowa z tego wydarzenia
© Copyrights Starostwo Powiatowe w Pile   |   Polityka prywatności
Agencja Interaktywna Sun Group