Związek Powiatów Polskich
Twitter
Facebook
YouTube
BIP

Wspieramy pilski szpital w walce z koronawirusem! Liczy się każda złotówka

Data: 25-03-2020    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Wspieramy pilski szpital w walce z koronawirusem! Liczy się każda złotówka
W ramach działań mających zabezpieczyć mieszkańców powiatu pilskiego przed skutkami epidemii koronawirusa organizujemy kolejną pomoc dla Szpitala Specjalistycznego w Pile.

W poniedziałek 23 marca radni Rady Powiatu w Pile na nadzwyczajnej sesji jednogłośnie zdecydowali o przekazaniu 150 tys. zł na zakup respiratora dla pilskiego szpitala, wcześniej ponad 326 tys. zł Powiat Pilski przekazał na zakup środków ochrony indywidulanej i do dezynfekcji dla szpitali w Pile i Wyrzysku oraz ponad 90 tys. zł od Wojewody Wielkopolskiego, na podobny cel.

Ale potrzeby sa nadal duże. Dlatego w Szpitalu Specjalistycznym uruchomiono SUBKONTO COVID – 19, na które można wpłacać pieniądze: PKO BP nr 61 1020 4027 0000 1402 1600 9568 z dopiskiem COVID-19.

- Oczywiście to tylko prośba, apel by wesprzeć działalność służb medycznych w naszym szpitalu. Wierzę jednak, że Państwo dla naszego wspólnego dobra takiej pomocy udzielicie. Każda wpłata będzie mile widziana, nawet ta najbardziej symboliczna - mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Każdy z darczyńców otrzyma publiczne podziękowanie (chyba, że zażyczy sobie anonimowości)

Opublikujemy również szczegółowe dane i rozliczenie otrzymanych kwot.

© Copyrights Starostwo Powiatowe w Pile   |   Polityka prywatności
Agencja Interaktywna Sun Group