Niepełnosprawni studenci mogą ubiegać się o dofinansowanie nauki

Data: 08-03-2019    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Niepełnosprawni studenci mogą ubiegać się o dofinansowanie nauki Starosta Pilski Eligiusz Komarowski informuje, że od 11 marca rusza nabór wniosków na  dofinansowanie kosztów nauki na poziome wyższym, w ramach programu „AKTYWNY SAMORZĄD” - MODUŁ II. Pomoc dotyczy semestru letniego roku akademickiego/szkolnego 2018/2019.

Wnioski można składać od 11 do 30 marca, w Kancelarii (parter, pokój 15) Starostwa Powiatowego w Pile, lub za pośrednictwem poczty pod adresem: al. Niepodległości 33/35, 64-920 Piła.

Formularze wniosków do pobrania znajdują się poniżej:

Uwaga! Prosimy o składanie uzupełnionych wniosków wraz z wymaganymi załącznikami (w przypadku kserokopii - oryginały dokumentów do wglądu).
Przypominamy, że adresatami pomocy są: osoby niepełnosprawne posiadające znaczny lub umiarkowany stopień niepełnosprawności, które uczą się w:
-  szkole wyższej,
-  policealnej,
-  kolegium,
-  mają otwarty przewód doktorski poza studiami doktoranckimi.

Więcej informacji na temat programu „Aktywny samorząd” można uzyskać pod numerami telefonów: 67/210 93 91 i 67/210 93 81 oraz na stronie internetowej PFRON:
PLIKI DO POBRANIA