Nabór wniosków - UWAGA NIEPEŁNOSPRAWNI STUDENCI !!!

Data: 05-03-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Nabór wniosków - UWAGA  NIEPEŁNOSPRAWNI  STUDENCI !!!
Starosta Pilski Eligiusz Komarowski informuje, że od 5 marca 2018 roku rusza nabór wniosków o dofinasowanie kosztów w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym w ramach programu „AKTYWNY SAMORZĄD”  MODUŁ II. Pomoc dotyczy semestru letniego roku akademickiego/szkolnego 2017/2018.
Wnioski można składać od 5 do 30 marca br.:
1. osobiście wsiedzibie Starostwa Powiatowego w Pile:
    w Wydziale Spraw Obywatelskich i Bezpieczeństwa (II piętro, pokój 221),
    w Kancelarii (parter, pokój 15),
2. za pośrednictwem pocztypod adresem: al. Niepodległości 33/35, 64-920 Piła.

Formularze wniosków do pobrania poniżej.

Uwaga! Prosimy o składanie uzupełnionych wniosków wraz z wymaganymi załącznikami (w przypadku kserokopii - oryginały dokumentów do wglądu).

Przypominamy, że adresatami pomocy są: osoby niepełnosprawne posiadające znaczny lub umiarkowany stopień niepełnosprawności, które uczą się w:
  • szkole wyższej,
  • policealnej,
  • kolegium,
  • mają otwarty przewód doktorski poza studiami doktoranckimi.

Więcej informacji na temat programu „Aktywny samorząd” można uzyskać na stronie internetowej PFRON oraz pod numerami telefonów: 67 210 93 91 i 67 210 93 81.
PLIKI DO POBRANIA