Konkurs fotograficzny "Europa w moim regionie"

Data: 26-06-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Konkurs fotograficzny "Europa w moim regionie"

Komisja Europejska zaprasza młodych ludzi do udziału w konkursie, którego celem jest ukazanie działań realizowanych w regionach w ramach projektów finansowanych przez UE oraz zbadanie znaczenia tych projektów dla społeczności lokalnych.

W zabawie mogą brać udział wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu kreatywnej fotografii przedstawiajacej projekt, który został sfinansowany z funduszy UE i zamieszczeniu jej na stronie konkursu. Do aplikacji konkursowej należy dołączyć również zdjęcie tabliczki z flagą UE potwierdzającej, że dany projekt został zrealizowany ze środków unijnych. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu dowolą ilosć zdjęć.

Jury złożone z fotografów i ekspertów od mediów społecznościowych wybierze 30 najlepszych fotografii. W podjęciu decyzji pomogą im internauci, którzy do końca trwania konkursu mogą głosować na zdjęcia swoich faworytów.

Ze zdjęć wybranych przez jury stworzona zostanie wystawa, która po wakacjach ruszy w podróż po całym kontynencie.

Termin nadyłania zgłoszeń upływa 31 sierpnia 2018.

Szczegóły na stronie internetowej organizatora