Szkolenie dla potencjalnych beneficjentów Poddziałania 8.1.1 WRPO – Edukacja przedszkolna

Data: 21-06-2017    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Szkolenie dla potencjalnych beneficjentów Poddziałania 8.1.1 WRPO – Edukacja przedszkolna

Informujemy, o bezpłatnym szkoleniu organizowanym przez Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile pt. „Szkolenie dla potencjalnych beneficjentów Poddziałania 8.1.1 WRPO – Edukacja przedszkolna”, które odbędzie się 05.07.2017 roku w godz. 09:00-14:00.

Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest przedstawienie zasad ubiegania się o dofinansowanie w ramach Poddziałania 8.1.1 Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego - Edukacja przedszkolna oraz przygotowanie uczestników do tworzenia projektów edukacyjnych zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Zajęcia prowadzone będą metodą wykładu, dyskusji oraz ćwiczeń warsztatowych. 

 

Do kogo kierowane jest szkolenie:

Szkolenie skierowane jest do potencjalnych projektodawców Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, zainteresowanych pozyskaniem środków w zakresie rozwoju edukacji przedszkolnej. 

 

Uwaga!
Informujemy, iż zgłoszenia do udziału w szkoleniu przyjmowane będą do dnia 03.07.2017 r. do godziny 12:00.


Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

 

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o czytelne (komputerowe bądź drukowanymi literami) wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go poprzez e-mail na adres: infoUE-pila@warp.org.pl

 

Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa zostanie przesłane przez organizatora na wskazany przy rejestracji e-mail do dnia 03.07.2017 r. do godziny 15:00.

  

PONIŻEJ Program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy

 

PLIKI DO POBRANIA