Zaproszenie na spotkanie pt. „Usługi rozwojowe dla MSP, czyli jak wyszkolić pracownika dzięki Funduszom Europejskim”

Data: 12-05-2017    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zaproszenie na spotkanie pt. „Usługi rozwojowe dla MSP, czyli jak wyszkolić pracownika dzięki Funduszom Europejskim”

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na spotkanie pt.Usługi rozwojowe dla MSP, czyli jak wyszkolić pracownika dzięki Funduszom Europejskim, które odbędzie się 24.05.2017 roku w godz. 09:00-11:00.

 

 Cel spotkania:
Celem spotkania jest przedstawienie możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich w zakresie Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 - projekty związane  z: Działaniem 6.5 Doskonalenie kompetencji osób pracujących i wsparcie procesów adaptacyjnych / Podmiotowy System Finansowania. Dofinansowanie usług rozwojowych dla przedsiębiorstw MŚP tj.:

- usługi doradcze,

- szkolenia,

- rozwój kompetencji i kwalifikacji właścicieli i osób pracujących w MŚP,

- i inne.

 

W ramach programu spotkania będzie możliwość zapoznania się m.in. z ideą usługi rozwojowej, Operatorami w Wielkopolsce, wysokościami wsparcia. Ponadto wskazana zostanie krok po kroku ścieżka ubiegania się o dofinansowanie.

 

Podczas spotkania omówione zostaną również podstawowe zasady dotyczące dostępności projektów unijnych dla przedsiębiorców i pracowników sektora MŚP.

 

Do kogo kierowane jest spotkanie:

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców i pracowników z sektora MŚP w woj. wielkopolskim, firm szkoleniowych oraz wszystkich podmiotów zainteresowanych powyższymi zagadnieniami.

 

Uwaga!
Informujemy, iż zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmowane będą do dnia 22.05.2017 r. do godziny 12:00.


Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

 

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o czytelne (komputerowe bądź drukowanymi literami) wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go poprzez e-mail na adres: infoUE-pila@warp.org.pl

 

Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa zostanie przesłane przez organizatora na wskazany przy rejestracji e-mail do dnia 22.05.2017 r. do godziny 15:00.

  

Program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej:

http://warp.org.pl/uslugi-rozwojowe-dla-msp-spotkanie-informacyjne/

Zapisz się na newsletter