Konkurs i super nagrody dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Data: 03-12-2020    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Konkurs i super nagrody dla uczniów szkół ponadpodstawowych Zarząd Powiatu w Pile ogłosił konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu pilskiego na prezentację multimedialną na temat negatywnych następstw używania środków psychoaktywnych oraz przekonującą rówieśników do unikania zachowań szkodliwych dla zdrowia.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: rower turystyczny, smartwatch i hulajnoga wyczynowa.
Konkurs to jeden z elementów nowej kampanii profilaktycznej Powiatu Pilskiego pn. "Uzależnieni od zdrowia”. Dotację na jej realizację w wysokości 77,8 tys. zł pozyskał z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w ramach zadania z zakresu zdrowia publicznego ,,Prowadzenie działań informacyjno-edukacyjnych, mających na celu zwiększenie świadomości na temat zachowań szkodliwych dla zdrowia i kształtujących prozdrowotny styl życia”.
- To ważne abyśmy jako mieszkańcy powiatu pilskiego angażowali się w akcje promujące zdrowy styl życia, pokazując młodzieży alternatywę dla niszczącego świata uzależnień. Powiat Pilski odbudowuje i rewitalizuje przestrzeń publiczną czyniąc ją bardziej dostępną i atrakcyjną dla mieszkańców tak, aby chętniej spędzali wolny czas aktywnie na zewnątrz - mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.
 
Prace należy nadsyłać do 23 grudnia 2020 r. wraz z kartą zgłoszenia na adres e-mail: wso@powiat.pila.pl wpisując w temacie maila ,,KONKURS Uzależnieni od zdrowia”.
Szczegóły w zakładce Aktywny Powiat/Konkurs na prezentację – Uzależnieni od zdrowia, link znajduje się TUTAJ