Studenci wracają do zajęć

Data: 09-10-2012    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Studenci wracają do zajęć

Uroczysta inauguracja roku akademickiego najpierw w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym UAM, a później w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Pile zgromadziła w poniedziałek setki studentów, którzy po wakacyjnej przerwie wracają do zajęć. Oba wydarzenia miały godną oprawę, urozmaiconą wykładami inauguracyjnymi oraz immatrykulacją studentów I roku. Podczas inauguracji w Ośrodku, jako pierwszy głos zabrał Rektor Uniwersytetu, prof. dr hab. Bronisław Marciniak. Z kolei w Auditorium Maximum obecni, wśród których były również władze Powiatu, mieli okazję podziwiać występ Chóru Akademickiego PWSZ pod dyrekcją Karola Urbanka.

Wszystkim studentom życzymy sukcesów naukowych, niezapomnianych przygód w poznawaniu świata, a przyjezdnym – miłych wrażeń z pobytu w powiecie pilskim.