Świetna integracja uczniów pilskich szkół

Data: 26-09-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Świetna integracja uczniów pilskich szkół
Uczniowie szkół prowadzonych przez Powiat Pilski doskonale się integrują. Udowodnili to ostatnio podczas „Zakończenia lata”, które odbyło się w piątek, 23 września, w Powiatowej Hali Sportowej przy ul. Pola w Pile. W imprezie uczestniczyła młodzież Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile oraz Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile.

Uczniowie obu szkół mieli okazję wspólnie się lepiej poznać, biorąc udział w przygotowanych przez LOMS, grach i zabawach integracyjnych. Kulminacyjnym momentem było wspólne odtańczenie przez wszystkich uczniów "Belgijki".

- Takie wydarzenia pokazują, że młodzież może się świetnie bawić, wzajemnie poznając się, poznając specyfikę szkół, w których się uczą. To była świetna inicjatywa, w doskonałym miejscu jakim jest Powiatowa Hala Sportowa – powiedział wicestarosta pilski  Arkadiusz Kubich.