Wydarzenia na weekend. Polecamy

Data: 23-09-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Wydarzenia na weekend. Polecamy
Polecamy na najbliższy weekend, emocji sportowych nie zabrkanie.

SOBOTA, 24 września:
Godz. 10.00 - w Jeziorkach ruszy VI Rajd Graniczny. Udział wezmą kijkarze, rowerzyści, dołączyć mogą także biegacze. Zapisy od godz. 9.00 do 10.00.
O godz. 13.30 - kobieca piłka nożna na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile. Mecz ligowy rozegra Kobiecy Klub Piłkarski Powiat Pilski, który zmierzy się z MKS Kania Gostyń.
O godz. 15.00 w Śmiłowie rozpoczną się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pilskiego o Puchar Starosty Pilskiego w Kolarstwie Szosowym. Zapisy od godz. 13.00 do 14.30 w świetlicy w Śmiłowie. W sobotę zawodnicy będą konkurować w jeździe indywidualnej na czas. Runda Śmiłowo-Brodna-Śmiłowo.
Godz. 16.00 - Powiatowa Hala Sportowa przy Pola w Pile - siatkówka III liga - mecz LOMS JOKER Piła - Powiat Pilski z TSK orzeł Osiek.
Godz. 17.00 - Mecz ligowy MKP Powiat Pilski z Noteć Miasteczko na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile.

NIEDZIELA, 25 września:
Godz. 9.39 w pobliżu restauracji Stolarnia w Pile startuje Bieg "Kryptonim Szare Szeregi" na terenie Nadleśnictwa Kaczory dla upamiętnienia powstania Szarych Szeregów.
Dystans: 1939 m - bieg i marsz POKOLENIOWY - (do przebycia zarówno przez biegaczy, chodziarzy jak i osoby na wózku, bez limitu wieku).
9390 m - bieg GŁÓWNY oraz rajd #ChodzęBoLubię (od 16 roku życia). Opłata startowa: 49 zł.
Godz. 12.00 - Drugi dzień Mistrzostw Powiatu Pilskiego o Puchar Starosty Pilskiego w Kolarstwie Szosowym. Starty wspólne.
Zapisy od godz. 10.00 do 13.30 świetlica wiejska w Brodnej.
Godz. 14.00 - Piknik II Święto Dyni w Dobrzyniewie, w gminie Wyrzysk. Zaprasza KGW Dobrzyniewo.
Godz. 15.00 - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Ujściu Marek Kamiński zaprasza na turniej piłki nożnej upamiętniający Marka Genderę i Waldemara Krzeszewskiego. Turniej odbędzie się na boisku na Osiedlu Górnym w Ujściu.
Większość wydarzeń wspiera Powiat Pilski Starostwo Powiatowe w Pile.