Piknik integracyjny w Domu Pomocy Społecznej w Falmierowie

Data: 19-08-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Piknik integracyjny w Domu Pomocy Społecznej w Falmierowie  "FA - LATO" pod takim hasłem odbyła się coroczna impreza w Domu Pomocy Społecznej w Falmierowie, podczas której spotkało się ok. 170 osób, mieszkanki DPS raz liczni goście, m.in. z zaprzyjaźnionych DPS-ów: Chlebna, Dębna, Rzadkowa oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej.
Zabawa odbyła się w plenerze, pogoda dopisała. Były gry, tańce, spacery, pyszny poczęstunek, a przede wszystkim znakomita atmosfera.
- To wydarzenie ma nie tylko wymiar rekreacyjny, ale przede wszystkim integracyjny. Nasze mieszkanki nawiązują nowe znajomości i przyjaźnie. Zależy nam, aby wiodły jak najbardziej normalne i radosne życie – mówi Iwona Zawitowska, dyrektor DPS w Falmierowie.
Uczestnicy spotkania mieli także okazję obejrzeć prace artystyczne p. Violetty Małeckiej, mieszkanki DPS w Falmierowie.
Znakomitej zabawy życzyli wszystkim przedstawiciele Samorządu Powiatu Pilskiego: Krzysztof Sadowski, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile, Kazimierz Wasiak, Przewodniczący Rady Powiatu w Pile oraz radne: Iwona Schulz i Zdzisława Bosak-Kawa.