Zabierz głos w sprawie Strategii Rozwoju Powiatu Pilskiego

Data: 11-08-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zabierz głos w sprawie Strategii Rozwoju Powiatu Pilskiego Zapraszamy mieszkańców gmin powiatu pilskiego do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych na temat projektu „Strategii Rozwoju Powiatu Pilskiego do 2030 r.”
Formularz konsultacyjny jest anonimowy. Konsultacje prowadzone są do 18 sierpnia 2022 r. online na stronie internetowej, wystarczy kliknąć TUTAJ
- Aby stworzyć strategiczny dokument dla rozwoju społeczno-gospodarczego powiatu pilskiego, oprócz zebranych faktów i liczb, bardzo potrzebny jest również głos mieszkańców. Dla nas ma on ogromne znaczenie. Dlatego zachęcam do udziału w konsultacjach nad tym ważnym dokumentem dotyczącym strategii rozwoju naszego powiatu - mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Głos mieszkańców posłuży jako cenna wskazówka do podjęcia trafnych decyzji, które pozwolą obrać przez samorząd powiatowy właściwe kierunki rozwoju powiatu pilskiego.