Tłumy seniorów podczas kolejnej tanecznej środy na stadionie

Data: 04-08-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Tłumy seniorów podczas kolejnej tanecznej środy na stadionie Kolejna taneczna środa dla seniorów na Stadion Powiatowy przy Okrzei w Pile zgromadziła tłumy. Impreza trwała do wieczora, a o oprawę muzyczną zadbał Krzysztof Belak.

Pomysł, aby organizować dla seniorów taneczne popołudnia na stadionie okazał się strzałem w dziesiątkę, a miejsce sprawdza się znakomicie. Pierwsze spotkanie odbyło się 20 lipca i już wtedy uczestniczyło w nim kilkaset osób.
Organizatorem tanecznych pikników jest Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile, Oddział Regionalny w Pile Polskiego Zawiązku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku w Pile.
- Nasi seniorzy mają moc, a energii można im pozazdrościć. Frekwencja na obu spotkaniach pokazała, jak bardzo takie taneczne zabawy są potrzebne – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Kolejna taneczna środa na stadionie już 24 sierpnia.