Rock Scena Powiatu Pilskiego na stadionie przy Okrzei w Pile

Data: 02-08-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Rock Scena Powiatu Pilskiego na stadionie przy Okrzei w Pile   W minioną sobotę na Stadionie Powiatowym w Pile na scenie zagrały zespoły rockowe. Fanów tego rodzaju muzyki nie brakowało. Mieszkańcy bawili się prawie do północy.
To był pierwszy taki koncert na odbudowanym obiekcie. Jego organizatorami byli: Powiat Pilski – Starostwo Powiatowe w Pile oraz Stowarzyszenie Muzyki Alternatywnej Piła Elektryczna.
Na scenie ze swoim repertuarem wystąpiły lokalne i regionalne zespoły rockowe: Kil Folins, Alter Ego, Ribs in Coke, The G[H]OST. Na koncerty przybyli nie tylko fani rocka, ale muzyki granej na żywo, którzy lubią się dobrze bawić. Na koniec odbyła się dyskoteka pod chmurką, którą poprowadził Krzysztof Belak. Mieszkańcy bawili się do późnych godzin wieczornych.
- Stadion Powiatowy przy Okrzei w Pile to dzisiaj centrum sportowo-rodzinno-kulturalne. Decydując się na jego odbudowę przyświecał nam główny cel: ma służyć wszystkim mieszkańcom, zarówno tym przybywającym tysiącami, jak i mniej licznym grupom, a scena ma być dostępna także dla lokalnych muzyków i wokalistów – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.