Streetball Piła 2022 - kolejny udany turniej koszykarski

Data: 30-06-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Streetball Piła 2022 - kolejny udany turniej koszykarski KS Basket Piła zorganizował XVII Ogólnopolski Turniej Koszykówki Ulicznej Enea Streetball Piła o Puchar Starosty Pilskiego.
Turniej przyciągnął liczne grono miłośników basketu. Do rywalizacji przystąpili uczniowie szkół podstawowych i średnich. Rozegrano również turniej open.
Zawodników dopingowała duża grupa fanów, co pokazuję, że w Pile nadal panuje moda na koszykówkę.
Mecze rozgrywane były na boisku wielofunkcyjnym przy Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Pile, które w 2019 roku wybudował Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile.
Uczestników odwiedził Eligiusz Komarowski, starosta pilski oraz Krzysztof Sadowski, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile.
- Gratuluję wszystkim uczestnikom i organizatorom turnieju. Życzę Wam kolejnych tak udanych imprez – powiedział starosta.