Bieg Papieski w gminie Szydłowo przy wsparciu Powiatu Pilskiego

Data: 10-05-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Bieg Papieski w gminie Szydłowo przy wsparciu Powiatu Pilskiego Prawie 140 uczestników, zarówno biegaczy i kijkarzy, wzięło udział w XIII Papieskim Biegu Przełajowym im. Św. Jana Pawła II.
Trasa biegu prowadziła ze Skrzatusza do Starej Łubianki a zawodnicy mieli do pokonania dystans 8,5 km. Wśród uczestników biegu był m.in. Krzysztof Pabich, radny Rady Powiatu w Pile. Zawodników dopingował i medale wręczał Krzysztof Sadowski, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile.

Wśród biegaczy zwyciężyli: Mikołaj Czechowicz z Piły i Paulina Kłundukowska z Tarnówki, natomiast wśród kijkarzy najszybsi byli Wojciech Deja ze Złotowa i Marlena Michielus z Dobina. Gratulujemy.

Bieg odbył się pod Patronatem Honorowym Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego i przy wsparciu Powiatu Pilskiego.