Wicestarosta złożył życzenia Senioritom na 10-lecie istnienia zespołu

Data: 09-05-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Wicestarosta złożył życzenia Senioritom na 10-lecie istnienia zespołu Zespół Taneczny Seniority z Piły 7 maja obchodził jubileusz 10-lecia. Uroczystość odbyła się w RCK w Pile, był tort, szampan, a jubilatkom składano życzenia. Wśród gości był również Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski.
- Od 10 lat dostarczacie publiczności radości i pozytywnych wrażeń. Czas ten to okres także ciężkiej pracy, a taki dzień jest jej uwieńczeniem. Życzę Paniom, abyście tańczyły jeszcze wiele, wiele lat i sprawiały tym przyjemność nie tylko publiczności, ale przede wszystkim sobie. Widać, że taniec jest Waszą pasją i tej pasji dziś wszyscy możemy Wam pozazdrościć – powiedział.

Seniority to zespół działający przy Centrum Aktywizacji Osób Starszych i Niepełnosprawnych w Pile. Od początku 2012 roku i ich występy wzbudzają aplauz publiczności. Są ozdobą uroczystości z okazji świąt seniora oraz lokalnych wydarzeń artystycznych. Zdobywały liczne nagrody na wojewódzkich przeglądach twórczości seniorów. Kilkakrotnie reprezentowały województwo wielkopolskie na Ogólnopolskich Przeglądach Artystycznych Ruchu Seniorów „ARS”. Zespół tworzy 9 pań.

Seniority są przykładem dla innych seniorów, których zarażają radością życia, a publiczności dostarczacie niezapomnianych wrażeń artystycznych. Są także zaangażowane w akcje społeczne i charytatywne i kreowanie pozytywnego wizerunku seniora. W 2016 r. zespół otrzymał nagrodę Starosty Pilskiego za zamiłowanie do tańca i aktywne uczestnictwo w życiu lokalnej społeczności oraz promocję Powiatu Pilskiego.
Zapisz się na newsletter