Starosta Pilski wręczył awanse zawodowe nauczycielom

Data: 26-08-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Starosta Pilski wręczył awanse zawodowe nauczycielom Starosta Pilski Eligiusz Komarowski wręczył awanse zawodowe czterem nauczycielom szkół prowadzonych przez Powiat Pilski, którzy podwyższając swoje kwalifikacje uzyskali stopień nauczyciela mianowanego.

Akty nominacji otrzymali oraz ślubowanie złożyli:
Małgorzata Katarzyna Kania - nauczyciel j. angielskiego, j. angielskiego zawodowego, prowadzi zajęcia rewalidacyjne w Zespole Szkół Gastronomicznych w Pile.

Jacek Demczar - nauczyciel przedmiotów informatycznych w Zespole Szkół Technicznych w Pile.

Natalia Maria Wieczorek - nauczyciel przedmiotów: Podstawy mechatroniki z elementami BHP, Montaż elementów i podzespołów elektrycznych i elektronicznych, Przedmioty modułowe mechatroniczne M5.J2, M4.J2 oraz Teoretyczne przedmioty zawodowe elektryka i elektronika z elementami BHP w Powiatowym Centrum Edukacji w Pile.

Jerzy Tadeusz Schulz - nauczyciel przedmiotów: Obsługa i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych, Techniki wytwarzania, Naprawy zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych, Przedmiotów mechatronicznych modułowych M3.J3, M2.J1, M2.J2 w Powiatowym Centrum Edukacji w Pile.

- Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów w pracy dydaktycznej. Wyższe kwalifikacje nauczycieli bezpośrednio przekładają się na wzrost poziomu edukacji młodzieży, na czym nam wszystkim zależy - powiedział starosta Eligiusz Komarowski.
Życzenia i gratulacje nauczycielom mianowanym złożyli również Kazimierz Wasiak, Przewodniczący Rady Powiatu w Pile oraz Teresa Strzelecka, radna Rady Powiatu w Pile.