Z wizytą na Targach

Data: 22-04-2013    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Z wizytą na Targach

Dwa dni na Targach Gospodarczych we Fritzlar (Niemcy) spędzili przedstawiciele powiatu pilskiego. Spotkanie służyło promocji naszej małej ojczyzny poza granicami kraju i zacieśnianiu więzi w ramach stale rozwijającego się partnerstwa z powiatem Schwalm – Eder.

Delegację powiatu pilskiego utworzyli Marian Martenka – przewodniczący Rady Powiatu w Pile, Stefan Piechocki – etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile, Przemysław Gawroński – inspektor w Gabinecie Starosty, Andrzej Barczak – przedsiębiorca, właściciel piekarni „Chrupek”, Gabriela Kwiatkowska – tłumacz oraz Henryk Serwus – kierowca. Przewodniczący Rady oficjalnie zaprosił niemieckich gospodarzy do powiatu pilskiego. Przyjazd władz powiatu Schwalm – Eder nastąpi najprawdopodobniej w drugi weekend czerwca.