Mieszkańcy włączają się w licytacje dla WOŚP

Data: 21-01-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Mieszkańcy włączają się w licytacje dla WOŚP
Już 31 stycznia odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem będą zbierane środki na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
Do Orkiestry akywnie dołączyli mieszkańcy Dobrzycy - Sołectwa Dobrych Ludzi, działający w ramach jednego ze sztabów, któremu Starosta Pilski Eligiusz Komarowski przekazał na licytację on-line m.in. swoje pióro Parker.

Pióro Starosty Pilskiego dla WOŚP można licytować TUTAJ

Licytacje skierowane są do wszystkich mieszkańców powiatu pilskiego.
- Zachęcam mieszkańców powiatu pilskiego do aktywnego udziału w tych licytacjach. Fundacja wspiera również nasze placówki lecznicze, w tym Szpital Specjalistyczny w Pile, który tylko w ubiegłym roku otrzymał sprzęt, w tym łóżka, wartości ok. 230 tys. zł. Podobnie Szpital Powiatowy w Wyrzysku otrzymał od WOŚP wiele potrzebnych urządzeń medycznych oraz karetkę. Można więc powiedzieć, że wspierając WOŚP pośrednio mamy swój udział w doposażeniu naszych szpitali w specjalistyczny sprzęt do leczenia chorych – mówi starosta Eligiusz Komarowski.

Wśród licytowanych przedmiotów są także m.in. oryginalna koszulka Michała Kubiaka z Japonii, rodzinne borówkobranie, rodzinne sesje zdjęciowe, lot samolotem, romantyczne kolacje czy szparagi z lokalnej plantacji.
Wszystkie licytacje znajdziecie na stronie TUTAJ

- Bądźmy tego dnia wszyscy razem, zagrajmy jeszcze głośniej, i jeszcze radośniej, i z jeszcze większą pozytywną energią. Tak, żeby usłyszał cały świat! Pokażemy, że wspólnie potrafimy robić niemożliwe – apeluje Jurek Owsiak w spocie adresowanym specjalnie do mieszkańców Gminy Szydłowo i sołectwa Dobrzyca.

Zobaczcie spot Jurka Owsiaka dedykowany mieszkańcom Gminy Szydłowo i sołectwa Dobrzyca