Stadion Powiatowy przy Okrzei dobry dla każdego

Data: 21-09-2020    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Stadion Powiatowy przy Okrzei dobry dla każdego Odbudowany Stadion Powiatowy przy Okrzei w Pile to obecnie miejsce nie tylko wielu wydarzeń sportowych, ale również rekreacyjnych.
W minioną sobotę na pikniku kulturalnym spotkali się tu członkowie Niemieckiego Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego w Pile wraz z rodzinami.
Nie tylko doskonale się bawili, ale również z dużym zainteresowaniem oglądali odnowiony stadion. Wielu z nich pamięta jeszcze to miejsce, jak wyglądało wiele lat temu. Każdy jednak przyznał, że dzisiaj to obiekt wyjątkowy, dla każdego, gdzie można wspaniale spędzić czas.
- Odbudowaliśmy stadion, aby służył każdemu, od dzieci do seniorów. To miejsc wielofunkcyjne, można tu uprawiać sport, jak i doskonale wypocząć z całą rodziną. Świetnie nadaje się także na takie spotkania integracyjne - mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Przypominamy, że Stadion Powiatowy przy Okrzei w Pile, jest otwarty codziennie, od poniedziałku do piątku, w godz. od 16.00-21.30, w soboty i niedziele od godz. 8.00-21.30.
Można korzystać z niego za darmo: bieżni, placu zabaw, siłowni, boisk, także po zmroku przy sztucznym oświetleniu. Zapraszamy.

Zobacz jak zmieniał się Stadion Powiatowy przy Okrzei w Pile i jak wyglądała jego odbudowa