Dach będzie jak nowy

Data: 19-03-2013    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Dach będzie jak nowy

Zgodnie z przyjętym wykazem planowanych zadań inwestycyjnych i remontowych na rok 2013, rozpoczęto prace naprawcze dachu niskich budynków, położonych na terenie Wyrzyskiej Kolejki Powiatowej  w Białośliwiu. Jeśli pogoda pozwoli, to remont uda się zakończyć jeszcze w marcu.

Koszt wykonywanych prac szacuje się na 38.500 złotych. - W ramach remontu wymienione zostaną drewniane elementy konstrukcyjne dachu, deskowanie oraz pokrycie z papy, zgodnie z charakterem budynków. Jednocześnie czynione są przez nas starania, mające na celu opracowanie projektów budowlanych, uwzględniających remont pozostałych budynków na Kolejce. Projekty te umożliwią przygotowanie wniosku o dofinansowanie inwestycji w ramach środków zewnętrznych – informuje Krzysztof Tomczyk, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Pile.