Starosta Pilski ogłosił konkurs filmowy. Pula nagród 10 tys. zł

Data: 05-08-2020    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Starosta Pilski ogłosił konkurs filmowy. Pula nagród 10 tys. zł Uwieczniasz w obiektywie kamery atrakcyjne miejsca, wydarzenia i ciekawych ludzi? Teraz masz szansę się wykazać i zdobyć wartościowe nagrody.

Starosta Pilski Eligiusz Komarowski ogłosił konkurs filmowy „Powiat Pilski i jego atrakcje”.
- Celem konkursu jest promocja walorów powiatu pilskiego, zarówno turystycznych, historycznych, kulturowych, jak i gospodarczych oraz miejsc które warto odwiedzić, a także ciekawych ludzi. Konkurs ma również walor edukacyjny. Z pewnością mamy się czym pochwalić i tematów dla autorów filmów nie zabraknie. Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie wszystkich, którzy lubią dokumentować otaczającą rzeczywistość. Ograniczeń wiekowych nie ma, po prostu jury wybierze najlepsze i najciekawsze filmy – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski, organizator konkursu.

Konkurs  rozegrany zostanie w trzech kategoriach:
1.Poznaj Powiat Pilski: film ma promować walory Powiatu Pilskiego: miejscowości, interesujące historie (legendy), ciekawych ludzi.
2. Powiat Pilski najlepsze miejsce na Ziemi: film ma promować walory Powiatu Pilskiego wyjaśniające dlaczego warto mieszkać w Powiecie Pilskim lub w nim inwestować itp.
3. Powiat Pilski najpiękniejszy: film ma promować walory turystyczne Powiatu Pilskiego - miejsca, obiekty, szlaki, produkty itp.
Na autorów najlepszych filmów czekają atrakcyjne nagrody.

W każdej kategorii można zdobyć I nagrodę w wysokości 1200 zł brutto. Nagrodzone będą również II i III miejsca, przyznane zostaną także wyróżnienia. Pula nagród to ponad 10 tys. zł.

Najlepsze filmy zostaną również opublikowane na kanałach internetowych Powiatu Pilskiego, w tym na naszej stronie www.powiat.pila.pl, kanale Youtube Powiatu Pilskiego i w mediach społecznościowych.

Filmy nie mają być długie, liczy się treść i przekaz. Technika dowolna.

Zgłoszenie filmu do konkursu należy przesłać do 10 września na adres: multimedia@powiat.pila.pl
Wyboru najlepszych filmów dokona jury konkursowe.

Szczegóły konkursu, regulamin, zgłoszenie i pliki do pobrania znajdują się na stronie www.konkursfilmowy.powiat.pila.pl oraz w zakładce aktywny powiat/konkurs filmowy na naszej stronie www.powiat.pila.pl