Ponowne otwarcie punktów darmowych porad prawnych

Data: 01-07-2020    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Ponowne otwarcie punktów darmowych porad prawnych 1 lipca, po przerwie spowodowane epidemią, otwarte zostały punkty nieodpłatnych porad prawnych w powiecie pilskim.
Dni i godziny przyjmowania interesantów oraz wykaz punktów porad prawnych znajduje się TUTAJ

Nieodpłatna pomoc prawna będzie udzielana po wcześniejszym umówieniu się interesantów:
Tel. 67 210 93 80 lub e-mail: wso@powiat.pila.pl

Jednocześnie informujemy, że nadal istnieje możliwość skorzystania z porad prawnych na odległość, po wcześniejszym umówieniu.
By skorzystać z tej możliwości należy wypełnić kartę zgłoszenia porady na odległość i przesłać ją na e-mail: wso@powiat.pila.pl
Lista dostępna jest  TUTAJ

Rejestracji na wizytę można dokonać również samodzielnie korzystając ze strony:

Podstawowe zasady korzystania ze stacjonarnych porad prawnych w stanie pandemii:
- wskazanie powodu wizyty osobie w informacji lub ochronie budynku (umówiona wizyta, złożenie dokumentów).
- korzystanie ze środków ochrony osobistej: maseczki ochronnej, rękawiczek ochronnych (w miarę możliwości). Osoby nieposiadające maseczki nie będą mogły skorzystać z porady.
- do radcy prawnego lub adwokata należy wchodzić pojedynczo,
- w miejscu, gdzie świadczona jest nieodpłatna pomoc prawna może przebywać jedna osoba korzystająca z porady, z wyjątkiem małoletnich dzieci i osób niepełnosprawnych.