Prezenty od władz powiatu dla dzieci w szpitalu

Data: 01-06-2020    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Prezenty od władz powiatu dla dzieci w szpitalu Z okazji Dnia Dziecka w imieniu władz Powiatu Pilskiego Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski przekazał prezenty dla dzieci z oddziału dziecięcego w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Materiały papiernicze, kredki, pisaki, farbki, materiały do zajęć kreatywnych trafią do świetlic dziecięcych.

Prezenty odebrał dr Maciej Osiecki, ordynator oddziału oraz Barbara Śledzińska, pielęgniarka oddziałowa.
Obecna była także dr Aldona Pietrysiak, zastępca dyrektora ds. lecznictwa i Beata Szafraniec, z-ca dyrektora ds. ekonomicznych w szpitalu.

W czasie pandemii koronawirusa w szpitalu nadal obowiązuje zakaz odwiedzin. Niech te prezenty choc trochę umilą dzieciom pobyt.