Zagramy po raz piąty

Data: 21-09-2012    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zagramy po raz piąty

W Powiecie przygotowania już się rozpoczęły. Późno, ale są intensywne. Skład został zbudowany, teraz pozostaje tylko trenować i… czekać na godzinę „zero”, czyli na czwartek, 4 października. Właśnie wtedy, dokładnie o 16:00, na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Bydgoskiej w Pile, rozpocznie się piąta edycja meczu piłkarskiego Miasto – Powiat.

W spotkaniu wezmą udział pracownicy urzędów i jednostek organizacyjnych podległych Prezydentowi bądź Staroście. Rolę gospodarza pełni tym razem Miasto, które broni Pucharu zdobytego przed rokiem. Warto podkreślić, że do tej pory każdy z zespołów wygrywał ów mecz dwukrotnie. Ważniejszy od wyniku jest jednak cel spotkania – zbiórka pieniędzy na rzecz Warsztatów Terapii Zajęciowej „Caritas” w Pile. Zachęcamy wszystkich do udziału w tradycyjnym powiatowo – miejskim współzawodnictwie. Oprócz meczu, będą również inne atrakcje. Stwórzmy wspólnie wyjątkową atmosferę. I bawmy się w rytmie sportu. Do zobaczenia 4 października!