Pod okiem fachowca

Data: 24-09-2012    Drukuj     UdostÄ™pnij     UdostÄ™pnij

Pod okiem fachowca

Przez caÅ‚y poprzedni tydzieÅ„ holem w Regionalnym Centrum Kultury w Pile zawÅ‚adnęły fotografie wykonane przez wychowanków pilskiej Placówki OpiekuÅ„czo – Wychowawczej z ul. Rydygiera 23. ByÅ‚a to już druga wystawa, która powstaÅ‚a przy pomocy znanego fotografika, StanisÅ‚awa PrÄ™gowskiego. Wydarzenie zorganizowaÅ‚o Stowarzyszenie PrzyjacióÅ‚ Domu Dziecka w Pile. To wÅ‚aÅ›nie za poÅ›rednictwem Stowarzyszenia pozyskano dodatkowe Å›rodki w ramach zadania publicznego, którego celem byÅ‚a powstaÅ‚a ekspozycja.

Profesjonalnie wykonane, doskonale wyeksponowane i w unikalny sposób ukazujÄ…ce naszÄ… codzienność zdjÄ™cia przyciÄ…gaÅ‚y dużą uwagÄ™ odwiedzajÄ…cych Centrum. Podczas piÄ…tkowego podsumowania wystawy nie zabrakÅ‚o wÅ‚adz Powiatu Pilskiego w osobach Starosty MirosÅ‚awa Mantaja i Wicestarosty BogusÅ‚awa Mikity.

Joanna Banasiak, prezes Stowarzyszenia, może być dumna ze swoich podopiecznych.

Zapisz siÄ™ na newsletter