Data: 30-07-2019    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Przeszli na emeryturę. Władze powiatu podziękowały urzędnikom za profesjonalną służbę dla mieszkańców W poniedziałek, 29 lipca odbyło się uroczyste spotkanie z sześcioma pracownikami Starostwa Powiatowego w Pile, którzy po latach pracy odeszli na emeryturę. Eligiusz Komarowski, starosta pilski, Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski i Maria Bratkowska, etatowy członek Zarządu Powiatu podziękowali urzędnikom za oddaną i profesjonalną służbę dla mieszkańców.

- Kapitałem  każdej organizacji są ludzie. Ich wiedza, dorobek, z którego mogą korzystać inni. Dziękuję za Wasz wkład w rozwój samorządu powiatowego, za pełną poświęcenia pracę dla mieszkańców powiatu pilskiego. Dziękuję, że wspieraliście nas w działaniach. Życzę, abyście będąc już na zasłużonej emeryturze rozwijali dalej swoje pasje i zainteresowania – powiedział starosta.

Przedstawiciele władz powiatu wszystkim urzędnikom życzyli również powodzenia w życiu osobistym i spełnienia marzeń. Spotkanie upłynęło także na wspomnieniach.