Nie żyje Wiesława Sztaba

Data: 21-11-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Nie żyje Wiesława Sztaba 19 listopada w wieku 70 lat zmarła Wiesława Sztaba, radna pierwszej kadencji Rady Powiatu w Pile i radna Rady Miasta w Pile, dwóch minionych kadencji.
Wiesława Sztaba zawsze była oddana lewicy, zdobywała mandat z ramienia SLD. Dała się poznać jako osoba wrażliwa na ludzkie potrzeby i otwarta na współpracę.

Urodziła się w Pile 14 lutego 1948 roku. Z wykształcenia była nauczycielem, pracowała jako nauczycielka i wychowawczyni dzieci i młodzieży, działała w Związku Nauczycielstwa Polskiego. Będąc radną Rady Powiatu I kadencji w latach 1998 - 2002 była członkiem Komisji Oświaty i Komisji Polityki Społecznej i Zdrowia.
Pogrzeb Wiesławy Sztaby odbędzie się w najbliższy czwartek 22 listopada o godz. 12.00 na Cmentarzu Komunalnym w Pile.