Data: 31-10-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

To już ostatnia szansa! Dzisiaj, 31 października mija termin zgłaszania wniosków 31 października upływa termin składania wniosków o przyznanie nagrody Starosty Pilskiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Kandydatów może zgłosić osoba prywatna, nie tylko instytucja.
A kultura to szerokie pojęcie. Możecie zgłaszać osoby, które tworzą coś ciekawego, które wykazują się talentem w różnej artystycznej przestrzeni, muzycznej, plastycznej, literackiej. Mogą to być również organizatorzy ciekawych wydarzeń, animatorzy życia kulturalnego.
- Zachęcam do przedkładania swoich propozycji. Każdą z uwagą rozpatrzymy. W powiecie pilskim działa wiele osób, dla których działalność kulturalna stanowi sens życia. Nie brakuje tutaj pasjonatów, których warto pokazać światu i nagrodzić za spektakularne osiągnięcia – mówi Eligiusz Komarowski, Starosta Pilski.
Szczegoły tutaj: