Czekamy na zgłoszenia kandydatów

Data: 19-10-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Czekamy na zgłoszenia kandydatów  Złóż wniosek o nagrodę Starosty Pilskiego w dziedzinie kultury.
Trwa nabór wniosków o przyznanie nagrody Starosty Pilskiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Stosowne dokumenty można składać do 31 października 2018 roku.

Zachęcam do przedkładania swoich propozycji. Każdą z uwagą rozpatrzymy. W powiecie pilskim działa wiele osób, dla których działalność kulturalna stanowi sens życia. Nie brakuje tutaj pasjonatów, których warto pokazać światu i nagrodzić za spektakularne osiągnięcia. Każdy z nich jest ambasadorem naszego regionu. Będę wdzięczny za pomoc we wskazaniu kandydatów, którzy w Państwa ocenie zasługują na nagrody – mówi Eligiusz Komarowski, Starosta Pilski.
Szczegóły tutaj