Podziękowania za pracę dla klubu żużlowego w Pile

Data: 17-10-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Podziękowania za pracę dla klubu żużlowego w Pile Podczas posiedzenia Zarządu Powiatu w Pile, 17 października pamiątkowymi pucharami uhonorowano Wojciecha Łuckiego i Waldemara Ciulę – dwie osoby, które w latach 1992 – 2018 wspierały pilski klub żużlowy.
Pan Waldemar był powszechnie znany jako kierownik startu, natomiast pan Wojciech pełnił na stadionie rolę chronometrażysty (mierzył czasy wyścigów w trakcie meczów). Niestety, zgodnie z nowymi wytycznymi Głównej Komisji Sportu Żużlowego, osoby, które ukończą 65. rok życia, nie mogą w trakcie zawodów pracować jako osoby funkcyjne.
Starosta Pilski Eligiusz Komarowski, Przemysław Pochylski, etatowy członek zarządu powiatu oraz Mirosław Pierko i Jerzy Wiesiołek, członkowie zarządu powiatu  podziękowali gościom za ich oddanie dla żużla. Obaj panowie zgodnie przyznali, że na zawody będą chodzić nadal, ale teraz już w roli kibiców.