Gratulacje dla brązowego medalisty Mistrzostw Świata

Data: 03-10-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Gratulacje dla brązowego medalisty Mistrzostw Świata Dawid Siek, zawodnik klubu Sporty Walki Piła, brązowy medalista Mistrzostwach Świata w kick boxingu kadetów i juniorów, które niedawno odbyły się we Włoszech, był gościem członków Zarządu Powiatu Pilskiego, którzy złożyli mu gratulacje. Towarzyszył mu prezes klubu Przemysław Leniec.

Przypomnijmy, że we wrześniu Dawid zdobył na włoskiej ziemi brązowy medal w konkurencji K1 (kategoria: junior starszy). To bez wątpienia ogromny sukces zawodnika i klubu. Pamiątkowy dyplom wręczyl mu Eligiusz Komarowski, starosta pilski, życząc młodemu pilaninowi kolejnych sukcesów.
Tymczasem następcy Dawida będą mogli się wykazać już w najbliższą sobotę, 6 października. Mowa o V Turnieju Kadetów w Kick Boxingu im. Tadeusza Pietrzykowskiego, który „Sporty Walki” zorganizują w Zespole Szkół Gastronomicznych w Pile. Serdecznie zapraszamy już od 11:00!