Zaproszenie wysłane, czekamy na mecz!

Data: 18-09-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zaproszenie wysłane, czekamy na mecz! Czy w tym roku dojdzie do wielkiego meczu Powiat Pilski kontra Gmina Piła, który zaplanowaliśmy na 4 października?

Tradycyjnie co sezon, od 2007 roku graliśmy naprzeciw siebie, a wydarzenie to gromadziło wielu mieszkańców, miało też szczytny charytatywny cel. Wyjątek stanowiły lata 2008 i 2017. W tym drugim przypadku Prezydent Piły nie zdecydował się wystawić miejskiej drużyny i zastąpili ją mieszkańcy powiatu, zresztą skutecznie, bo mecz wygrali.
Kto teraz stanie naprzeciw siebie i zwycięży?
Przekonamy się o tym, w czwartek, 4 października, na stadionie przy Okrzei, gdzie mecz zaplanowaliśmy. Oficjalne zaproszenie zostało już Prezydentowi Piły przesłane. Jest czas na skompletowanie drużyny. Liczymy na dobre widowisko, wynik jest sprawą drugorzędną – mówi Eligiusz Komarowski, Starosta Pilski.
Dodajmy, że tym razem pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane Towarzystwu Pomocy Chorym im. Stanisławy  Leszczyńskiej na potrzeby budowanego w Pile Stacjonarnego Hospicjum.

Zdjęcia pochodzą z ostatniego meczu Miasto-Powiat z 2016 roku, kiedy to Powiat Pilski wygrał 4:2.