Sprawdź oferty PUP w Pile. Warto!

Data: 03-09-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Sprawdź oferty PUP w Pile. Warto! Zapraszamy pracodawców i osoby bezrobotne do skorzystania z form wsparcia, które obecnie oferuje Powiatowy Urząd Pracy w Pile. Są ciekawe oferty i pieniądze na ich realizację.
Pracodawcy mogą składać wnioski o:
  • organizację 3-miesięcznych staży z deklaracją zatrudnienia na co najmniej 30 dni
    dla osób długotrwale bezrobotnych oraz dla osób zamieszkałych na wsi,
  • organizację 4 i 5-miesięcznych staży z deklaracją zatrudnienia na co najmniej  4 i 5 miesięcy dla bezrobotnych kobiet do 30. roku życia,
  • organizację 4-miesięcznych staży z deklaracją zatrudnienia na co najmniej 4 miesiące dla bezrobotnych kobiet powyżej 30. roku życia,
  • refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego w wysokości do 20.000 zł na jedno stanowisko pracy.
Szczegółowe informacje można uzyskać w PUP w Pile (pok. 2), w Filii PUP w Wyrzysku (pok. 10) oraz na stronie internetowej: w zakładce „Nabór wniosków dla pracodawców”.

Osoby bezrobotne mogą skorzystać z:
  • jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w wysokości
    do 20.000 zł dla osób długotrwale bezrobotnych oraz dla bezrobotnych kobiet powyżej 30. roku życia,
  • jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w wysokości
    do 25.000 zł dla osób bezrobotnych do 30. roku życia,
  • bonu stażowego dla bezrobotnych kobiet do 30. roku życia,
  • bonu na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30. roku życia.
Szczegółowe informacje dostępne są w PUP w Pile i w Filii PUP
w Wyrzysku u doradców klienta według zakresu literowego oraz na stronie internetowej: www.pila.praca.gov.pl, w zakładce „Nabór wniosków dla bezrobotnych”.