Zostań bohaterem i oddaj krew!

Data: 13-08-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zostań bohaterem i oddaj krew! UWAGA! 14 sierpnia (wtorek) odbędzie się już szósty pobór krwi w ramach akcji "Krwiodawstwo nie ma wakacji" organizowanej rzez Starostę Pilskiego wspólnie z Odziałem Rejonowym PCK w Pile.
- Zaczęliśmy w kwietniu przed Starostwem Powiatowym w Pile i kończymy w tym samym miejscu, bo kończą się wakacje. Ale oczywiście pobory krwi nadal będą organizowane przez rodzimy oddział PCK. Zachęcam do licznego udziału w akcji wszystkich, którzy chcą podzielić tym cennym darem życiamówi Eligiusz Komarowski, Starosta Pilski.
W ramach tegorocznej akcji "Krwiodawstwo nie ma wakacji" oddano już ponad 50 litrów krwi.
- To bardzo dobry wynik, w sumie w pięciu akcjach krew oddało ponad 120 osób. We wtorek 14 sierpnia liczymy również na dużą frekwencję - zaprasza Mirosław Welc, prezes Oddziału Rejonowego PCK w Pile.
Krwiobus zajedzie pod Starostwo przed godz. 10 rano. Pamiętajcie: oddawanie krwi nie boli, a ratuje życie. Warto zostać bohaterem!